Без выходных! 9-00 - 21-00

Без выходных! 
9-00 - 21-00

Įtempiamų lubų montavimas ir įrengimas

Įtempiamų lubų montavimas ir įrengimas

Būtent įtempiamų lubų montavimas ir įrengimas yra labiausiai atsakinga ir pagrindinė darbų su įtempiamomis lubomis dalis. Ir būtent todėl, nepriklausomai nuo įtempiamų lubų montavimo sudėtingumo, šį darbą turi atlikti išimtinai patyrę profesionalai. Tokie specialistai dirba mūsų kompanijoje.

Patalpos išmatavimas

Kompanijos DLX interneto svetainėje galima palikti paraišką nemokamai išmatuoti įtempiamas lubas. Suderinus su užsakovų laiką, į objektą išvyksta kompanijos DLX specialistas. Matavimas atliekamas naudojant lazerinį atstumų matuoklį. Specialistas, kuris atliks matavimus, taip pat padės pasirinkti spalvą, faktūrą pagal firmos DLX katalogus.

Pristatymas

Patogią užsakovui dieną montavimo specialistai pristatys į objektą lubas, taip pat visą įrangą, kuri reikalinga jų montavimui.

Profilio montavimas

Profilis, iš plastiko ar aliuminis, montuojamas aplink patalpos perimetrą. Taip pat pažymėtose vietose montuojami stovai dėl įrengtų taškinių šviestuvų.

Lubų šildymas

Šilumos patrankos pagalba atsargiai ir tolygiai šildomas įtempiamų lubų paviršius iki 60-70°C temperatūros.

Harpūno montavimas

Harpūnas privirinamas aplink įtempiamų lubų perimatrą gamybos metu ir užtikrina patikimą audinio fiksavimą. Jis montuojamas į jau sumontuotą profilį iki būdingo spragtelėjimo. Kompanija DLX naudoja tik tvirtinimą harpūno pagalba, kuris daro lubas daugkartinėmis. Saugokitės specialistų, kurie naudoja medinę juostelę lubų tvirtinimui (rėmo aplink perimetrą nėra, naudojama tik atpjauta plėvelė). Tokia konstrukcija skaitosi vienkartine ir nepatikima. Jeigu reikės demontuoti lubas, pakartotinai montuoti įtempiamas lubas su tvirtinimu medinės juostelės pagalba negalima.

Šviestuvų įrengimas

Paskutinio montavimo etapo metu būtina įrengti šviestuvus. Šviestuvuose gali būti naudojamos energiją taupančios arba šviesos diodų lempos. Šiuo įtempiamų lubų montavimas baigtas, lieka tik pasirašyti atliktų darbų aktą ir išvėdinti patalpą.

 

Свяжитесь с нами уже сейчас

Закажите бесплатную консультацию или замер натяжного потолка.